Gaasitrasside projekteerimine

OÜ DEM Projekt tegeleb gaasisüsteemide projekteerimisega 2005 aastast. Selle aja jooksul on meie poolt koostatud rohkem kui 2000 erinevat gaasiprojekti.
Projekteeritud on rohkem kui 100 km magistraal- gaasitorustiku.
Meie tellijateks on põhiliselt suured ettevõtted nagu Eesti Gaas AS, Esmar Ehitus AS, Adven Eesti AS ja Energate OÜ.

Koostatud on enam kui 1500 eramaja ja korteri gaasivarustuse projekti. Meie kliendid on kinnisvara-arendajad ja ehitusfirmad , korteriühistud ja eraisikud. Gaasikatla paigalduse projekteerimisel teeme koostööd tuntud euroopa gaasiseadmete valmistajatega nagu Viessmann, Junkers, Buderus, Vaillant ja Wolf.

Samuti, tegeleme tööstushoonete gaasivarustuse projekteerimisega.
Meie firma poolt on koostatud umbes 300 äri- ja tootmishoone gaasivarustamisprojekti. Omame erinevate gaasiga töötavate tehnosüsteemide projekteerimise kogemust, nagu gaasipuhurid, gaasi- infrapunased soojendid, gaasivärvikambrid, gaasikuivatid ja palju muud.

Omame kogemust vedelgaasiga töötavate katlamajade ja tehnosüsteemide projekteerimiseks. Oleme koostanud projekte propaani- mahutide paigaldamiseks nii maapealsete kui ka maa-aluste vedelkütte mahutite tarvis.

We are very happy with our new website. It is easy to use and has a beautiful design. Our customers tell us, they love it.
  • Juhkentali 52-1
    10132 Tallinn
    Estonia
  • (+372) 6074162
  • (+372) 5240670